Rowerowa Warszawa

Rowerowa Warszawa

Lista szkół i przedszkoli 2019

opublikowano: :, e.mantorska

W Rowerowym Maju 2019 udział wzięło 229 placówek ze wszystkich 18 dzielnic Warszawy - 128 szkół i 101 przedszkoli.

 

Nazwa placówkiDzielnica
1Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Bemowo
2Szkoła Podstawowa nr 357
3Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego
4Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 (Szkoła Podstawowa nr 321)
5Niepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoła Przyszłości
Białołęka
6Przedszkole nr 429
7Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali"
8Przedszkole nr 428
9Przedszkole nr 431
10Przedszkole nr 76 im. Warsa i Sawy
11Przedszkole z oddziałami Integracyjnymi nr 226 "Małego Europejczyka"
12Przedszkolenr nr 192 Wesoły Pędzelek
13Szkoła Podstawowa nr 231 im. Generała Mariusza Zaruskiego
14Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
15Szkoła Podstawowa nr 355
16Szkoła Podstawowa nr 356 im. R.Kaczorowskiego
17Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II
18Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków
19Szkoła Podstawowa Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. M.Kownackiej
20Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego
21Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne'a
Bielany
22Przedszkole nr 236 ,,Mali Odkrywcy"
23Przedszkole nr 240 im. "Polskich Olimpijczyków"
24Przedszkole nr 287 "Piotrusia Pana"
25Przedszkole nr 308 "Krasnala Hałabały"
26Przedszkole nr 328 "Akademia pod czereśnią"
27Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka"
28Przedszkole nr 39 "Pod Topolami"
29Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
30Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
31Szkoła Podstawowa nr 187 im.Adama Mickiewicza
32Szkoła Podstawowa nr 209 im.Hanki Ordonówny
33Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
34Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
35Szkoła Podstawowa nr 352 im. H.J. Wagnera
36Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
37Szkoła Podstawowa nr 273 Szkoła Filialna im. dr Aleksandra Landy
38Przedszkole Integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina"
Mokotów
39Przedszkole nr 144 "Zaczarowany ołówek"
40Przedszkole nr 146
41Przedszkole nr 148
42Przedszkole nr 151
43Przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie"
44Przedszkole nr 190
45Przedszkole nr 196 "Kraina Misiów"
46Przedszkole nr 199
47Przedszkole nr 275
48Przedszkole nr 278
49Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale"
50Przedszkole nr 300
51Przedszkole nr 305
52Przedszkole nr 330 "Pod Modrzewiem"
53Przedszkole nr 349 "Barcelonka"
54Przedszkole nr 67 "Służewiaczek"
55Przedszkole nr 80 "Słoneczna Dolinka"
56Przedszkole nr 28
57Przedszkole nr 270
58Spoleczna Szkola Podstawowa nr 14 STO
59Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich
60Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego
61Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga
62Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945
63Szkoła Podstawowa nr 115 im. W.Turowskiej
64Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 listopada
65Szkoła Podstawowa nr 394
66Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
67Szkoła Podstawowa nr 69
68Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino
69Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery
70Przedszkole 315 nr im. Zbiegniewa Rychlickiego
Ochota
71Przedszkole nr 176
72Przedszkole nr 239
73Przedszkole nr 248
74Przedszkole nr 255
75Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 70
76Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
77Szkoła Podstawowa nr 10 im Grzegorza Piramowicza
78Szkoła Podstawowa nr 152 im.Marii Dąbrowskiej
79Szkoła Podstawowa nr 23 im. E. Szymańskiego
80Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
81Szkoła Podstawowa nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego
82Szkoła Podstawowa nr 97
83Przedszkole nr 162 „Saski Zakątek”
Praga Południe
84Przedszkole nr 177 "Bajkowe Przedszkole"
85Przedszkole nr 179 "Pozytywka"
86Przedszkole nr 407 ul. M. Pawlikowskiego 2 (Oddział Zamiejscowy Przedszkola nr 407 ul. Guderskiego 9)
87Przedszkole nr 411 "Akademia Króla Stasia"
88Przedszkole nr 425
89Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego
90Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefa Starzyńskiego
91Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny
92Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego
93Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka
94Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich
95Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
96Szkoła Posdtawowa nr 163 im. Batalionu"Zośka" ul Osiecka 28/32
97Szkoła Podstawowa Montessori Korczak
Praga Północ
98Przedszkole nr 171
99Przedszkole nr 186
100Szkoła Podstawowa nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
101Ogólnokształcaca Szkoła I stopnia
Rembertów
102Przedszkole nr 243
103Publiczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. rtm. Witolda Pileckiego al. Sztandarów 2
104Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie
105Szkoła Podstawowa nr 254
106Bednarska Szkola Podstawowa
Śródmieście
108Przedszkole Integracyjne nr 38
109Przedszkole nr 1
110Przedszkole nr 122
111Przedszkole nr 206
112Przedszkole nr 3
113Przedszkole nr 35
114Przedszkole nr 44
115Przedszkole nr 9
116Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
117Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
118Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego
119Szkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich
120Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka
121Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca
122Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
123Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej KRYBAR
124Tęczowe Przedszkole nr 21
125Szkoła Podstawowa nr 114
Targówek
126Szkoła Podstawowa nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Reymonta
127Szkoła Podstawowa nr 285 im.Jana Marcina Szancera
128Szkoła Podstawowa nr 380 im Jana Pawła II
129Szkoła Podstawowa nr 52 im. M.A.Dawidowskiego ,,Alka''
130Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego
131Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
132Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki"
Ursus
133Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka
134Szkoła Podstawa z Oddziałami Integracyjnymi NR 14 im.Bohaterów Warszawy
135Szkoła Podstawowa nr 360
136Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
137Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kard. Wyszyńskiego
138Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
Ursynów
139Niepubliczne Przedszkole Szkrabki
140Przedszkole nr 159
141Przedszkole nr 267
142Przedszkole nr 283
143Przedszkole nr 286
144Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej
145Przedszkole nr 352
146Przedszkole nr 366
147Przedszkole nr 395 im. Barbary Lewandowskiej
148Przedszkole nr 400
149Przedszkole Nr 401
150Przedszkole nr 412 z Oddziałami Integdacyjnymi
151Przedszkole nr 50
152Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza
153Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego
154Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo
155Szkoła podstawowa nr 16 im. Tony Halika
156Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina
157Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny
158Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców
159Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
160Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
161Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
162Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara ,,Rudego''
163Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
164Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
165Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
166Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. J.Ch.Andersena
167Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
168Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
169Przedszkole nr 107 " Bajkowe Przedszkole"
Wawer
170Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki
171Przedszkole nr 233 "Zielony Domek"
172Przedszkole nr 338 "Sosnowa Stacyjka"
173Przedszkole nr 437
174Przedszkole nr 84 "Promyk"
175Przedszkole nr 85 "Leśny Zakątek"
176Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 86
177Szkoła Podstawowa nr 86
178Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłoskich
179Szkoła Podstawowa nr 128
180Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta
181Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
182Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I
183Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
184Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
185Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia"
186Przedszkole nr 259 "Leśna Bajka"
Wesoła
187Przedszkole nr 261 Pod dębami
188Przedszkole nr 262
189Przedszkole nr 434
190Szkoła Podstawowa nr 171 imienia Stanisława Staszica
191Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
192Przedszkole nr 223 Skarby Powsina
Wilanów
193Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego
194Szkoła podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja
195Szkoła podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego
196Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz
197Szkoła Podstawowa nr 358 im. Jana Hetmana Zamoyskiego
198Zespół Szkół nr 59
199Szokoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im.7 PP AK ''Garłuch"
Włochy
200Szkoła Podstawowa nr 66 im. Ks. Juliana Chrościckiego
201Szkoła Podstawowa nr 88 im.Gabriela Narutowicza
202Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
203Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
204Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria"
205Katolicki Zespół Edukacyjny im. ks. Piotra Skargi
Wola
206Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa"
207Przedszkole nr 234
208Przedszkole nr 238 Tęczowy Pajacyk
209Przedszkole nr 350 "Jaśminowy Gaj"
210Przedszkole nr 47 "Mali Artyści"
211Przedszkole nr 58 im. Czesława Janczarskiego
212Przedszkole z Odziałami Integracyjnymi nr 118
213Szkoła Podstawowa nr 351
214Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora Petofiego
215Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
216Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego
217Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
218Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II
219Waldorfska Szkoła Podstawowa nr 71
220Przedszkole Integracyjne nr 247
Żoliborz
221Przedszkole nr 109 "Ludeczkowo"
222Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej
223Przedszkole nr 131
224Przedszkole nr 433
225Przedszkole nr 87
226Przedszkole nr 96
227Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek"
228Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
229Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
230Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana