Rowerowa Warszawa

Rowerowa Warszawa

Konkurs na animację "Rowerowy Maj – rowerowe szaleństwo"

opublikowano: :, m.gorecki

Udział w konkursie plastycznym mogli wziąć wszyscy uczniowie warszawski szkół biorących udział w tegorocznej edycji Rowerowego Maja. Startować można w jednej z dwóch kategorii wiekowych - klasy IV-V i VI-VII. W każdej z kategorii zostaną przyznane trzy nagrody.

Równolegle do konkursu plastycznego mamy przyjemność zaprosić uczniów również do udziału w konkursie informatycznym na animację komputerową pt. "Rowerowy Maj - rowerowe szaleństwo", którego głównym organizatorem i pomysłodawcą jest Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie.

Konkurs przeznaczony jest dla starszych dzieci (V-VII klasy). Zadaniem uczniów jest wykonanie animacji komputerowej o tematyce rowerowej.

Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych:

- klasy IV – V

- klasy VI – VII

Prace należy przesyłać wyłącznie w wersji elektronicznej na adres e-mailowy tonyhalikkonkurs@gmail.com w nieprzekraczalnym terminie do 20 maja 2018 r. wraz ze skanami oświadczeń.

Dla zwycięzców przewidziano pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a dla opiekunów podziękowania. Najlepsze prace zostaną nagrodzone 9 czerwca na pikniku "Rowerowy Finisz".

[Aktualizacja] Wz. z RODO zrezygnowaliśmy z umieszczania danych laureatów na stronie internetowej. Informację otrzymali bezpośrednio szkolni koordynatorzy kampanii. Nagrodziliśmy dzieci ze szkół nr: 16, 114, 107, 209 i 303.

Pliki do pobrania

 1. 1.
  Oświadczenie
  (plik: OŚWIADCZENIE_KONKURS ANIMACJA 2018.docx, rozmiar pliku: 59.76 KB)
  Pobierz
 2. 2.
  Formularz
  (plik: FORMULARZ_KONKURS ANIMACJA 2018.docx, rozmiar pliku: 43.35 KB)
  Pobierz
 3. 3.
  Regulamin konkursu
  (plik: REGULAMIN_KONKURS ANIMACJA 2018.pdf, rozmiar pliku: 177.24 KB)
  Pobierz