Rowerowa Warszawa

Rowerowa Warszawa

Uczestnicy

opublikowano: :, e.mantorska

W Rowerowym Maju udział biorą 83 szkoły ze wszystkich 18 dzielnic Warszawy. Największą reprezentację ma Ursynów - 9 szkół. Najwięcej uczniów zgłosiło się właśnie z Ursynowa (prawie 6 000) i z Bemowa (ponad 5000 uczniów). W sumie do aktywnych dojazdów będziemy zachęcać 43 758 uczniów!

 

Nazwa szkołyDzielnica
1Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Bemowo
2Szkoła Podstawowa nr 321
3Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
4Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej
5Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
6Szkoła Podstawowa nr 301 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Zygmunta Berlinga
7Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego
Białołęka
8Szkoła Podstawowa nr 355
9Szkoła Przyszłości Niepubliczna Szkoła Podstawowa
10Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Bielany
11Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny
12Szkoła Podstawowa nr 352
13Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
14Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
15Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Mokotów
16Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945
17Szkoła Podstawowa nr 69
18Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego
19Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich
20Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery
21Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
22Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka
23Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza
Ochota
24Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego
25Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego
26Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
27Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
28Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia
29Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida
Praga-Południe
30Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF
31Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka"
32Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
33Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
34Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego
Praga-Północ
35Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.
36Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia
Rembertów
37Szkoła Podstawowa nr 254 im. Generała Franciszka Żymirskiego
38Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie"
39Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica
Śródmieście
40Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
41Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
42Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka
43Bednarska Szkoła Podstawowa
44Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera
Targówek
45Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
46Szkoła Podstawowa nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Reymonta
47Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego
48Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów WarszawyUrsus
49Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
Ursynów
50Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
51Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców
52Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
53Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika
54Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
55Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
56Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
57Szkoła podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
58Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I
Wawer
59Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
60Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
61Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
62Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha
63Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych
64Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta
65Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa Niećki
66Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców"
Wesoła
67Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich
68Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica
69Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego
Wilanów
70Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja
71Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki Potockiego
72Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz
73Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Włochy
74Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego
75Szkoła Podstawowa nr 227 im. Kapitana Lucyny Hertz
76Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego
Wola
77Szkoła Podstawowa nr 351
78Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317
79Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petöfiego
80Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Żoliborz
81Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana
82Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
83Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIJabłonna