Rowerowa Warszawa

Rowerowa Warszawa

Lista szkół

opublikowano: :, m.gorecki

W Rowerowym Maju 2018 udział bierze 112 szkół ze wszystkich 18 dzielnic Warszawy. Największą reprezentację mają Ursynów - 13 szkół. Aż 35 placówek bierze w tym roku w akcji udział po raz pierwszy. W sumie do aktywnych dojazdów będziemy zachęcać ok. 60 tysięcy uczniów!

Lista szkół

Numer szkołyNazwa szkołyAdres
SP 357Szkoła Podstawowa nr 357 Zachodzącego Słońca 25
SP 321Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 Szadkowskiego 3
SP 306Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Tkaczy 27
SP 150Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w Warszawiegen. Thommeégo 1
SP 350Szkoła Podstawowa nr 350 (Zespół Szkół nr 48 im Armii Krajowej)Irzykowskiego 1A
SP 82Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła IIGórczewska 201
NSP PrzyszłościNiepubliczna Szkoła Podstawowa Szkoła PrzyszłościBiałołęcka 186D
SP 154Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Leśnej Polanki 63/65
SP 366Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II Strumykowa 21
SP 356Szkoła Podstawowa nr 356Głęboka 66
SP 314Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół ZiemiPorajów 3
SP 231Szkoła Podstawowa nr 231 im. Generała Mariusza Zaruskiego Juranda ze Spychowa 10
SP 352Szkoła Podstawowa nr 352 im. H. J. WagneraConrada 6
SSPI 100 STOSpołeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STOWolumen 3
SP 53Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen Mariusza ZaruskiegoRudzka 6
SP 133Szkoła Podstawowa nr 133 im.Stefana CzarnieckiegoFontany 3
SP 209Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki OrdonównyReymonta 25
SP 273Szkoła Podstawowa nr 273 im dra Aleksandra LandyStanisława Kasznicy 1
SP 293Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Kochanowskiego 8
SSP 13Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lotnikow AmerykanskichWóycickiego 1/3 bud. nr 13
SP 202Szkoła Podstawowa nr 202 im Strzelców BudziszyńskichJanka Bytnara 19
SP 371Zespół Szkół nr 59Jana III Sobieskiego 68
SP 205 Szkoła Podstawowa 205 im. Żołnierzy Powstania WarszawskiegoSpartańska 4
SP 271Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 ListopadaNiegocińska 2
SP 46Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Wałbrzyska 5
SPI 339Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga św. Bonifacego 10
SP 103Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945Jeziorna 5/9
SP 394Szkoła Podstawowa nr 394 Mahatmy Gandhiego 13
SP 85Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito JuarezaNarbutta 14
SP 69Szkoła Podstawowa nr 69Wiktorska 73
SPI 98Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery w WarszawieGrottgera 22
SP 191Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego KraszewskiegoBokserska 30
SP 97Szkoła Podstawowa nr 97 im. L.KruczkowskiegoSpiska 1
SP 10Szkoła Podstawowa Nr 10 Warszawa im. Grzegorza Piramowicza Jasielska 49/53
SP 152Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej Powstańców Wielkopolskich 4
SP 175Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny MarusarzównyTrzech Budrysów 32
SP 264szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli MistralSkorochód Majewskiego 17
SP 61Szkoła Podstawowa z odziałami integracyjnymi nr 61 im. Juliana PrzybosiaBiałobrzeska 27
SPI 280Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 280 im. Tytusa ChałubińskiegoGorlicka 3
SP 141Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego Szaserów 117
SP 163Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka"Osiecka 28/32
SP 397Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki GrochowskiejAfrykańska 11
SP 375Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt LwowskichAbrahama 10
SP 279Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś"Cyrklowa 1
SP 143Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana StarzyńskiegoStanów Zjednoczonych 27
SP 258Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba JasińskiegoB. Brechta 8
SP 395Szkoła Podstawowa nr 395 im. rtm Witolda Pileckiego Sierakowskiego 9
SP 30Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.Otwocka 3
SP 254Szkoła Podstawowa nr 254Niepołomicka 26
SP 217Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w REmbertowiePaderewskiego 45
OSM I st.Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopniaNiepołomicka 26
SP 41Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im.Stanisława StaszicaDrewniana 8
SP 210Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów PawiakaKarmelicka 13
SP 12Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców ŚląskichGórnośląska 45
Bendarska SPBednarska Szkoła PodstawowaKawalerii 5
SP 34Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława DuboisHerberta 12B
SP 75Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii KonopnickiejNiecała 14
SP 285Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina SzanceraTurmoncka 20
SP 84Szkoła Podstawowa nr 84 i. Waleriana ŁukasińskiegooRadzymińska 227
SP 114Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Remiszewska 40
SP 206Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 206 im. W. ReymontaBartnicza 2
SP 58Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza GajcegoMieszka I nr 7
SP 14Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Gen.K.Sosnkowskiego 10
SP 381Szkoła Podstawowa nr.381 im. K.K.Baczyńskiego w WarszawieDrzymały 1
SP 9 STOSzkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego Wiolinowa 6
SP 330Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego NauczaniaMandarynki 1
SP 319 Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannAndrzeja Romockiego "Morro" 10
STO nr 9Szkoła Podstawowa nr 9 SPołecznego Towarzystwa OświatowegoWiolinowa 6
SP 16Szkoła Podstawowa nr 16 im Tony Halika Wilczy Dół 4
SP 303Szkoła Podstawowa 303 im. F. ChopinaKoncertowa 8
SP 336Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara ,,Rudego''Małcużyńskiego 4
SP 81Szkoła Podstawowa 81 im. Lucjana RudnickiegoPuszczyka 6
SP 323 SP nr 323 im Polskich Olimpijczyków Hirszfelda 11
SP 318Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. J. Ch. AndersenaTeligi 3
SP 313Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich OdkrywcówCybisa 1
SP 343Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Kopcińskiego 7
SP 340Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława MolskiegoLokajskiego 3
SP 96Szkoła Podstawowa nr 96 im.Ireny KosmowskiejSarabandy 16/22
SP 124Szkoła Podstawowa nr. 124 im . Stanisława JachowiczaBartoszycka 45/47
SP 128Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa Niećki Kadetów 15
SP 138Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa HorstaPożaryskiego 2
SP 140Szkoła Podstawowa nr 140 im. K. JeżewskiegoWilgi 19
SP 86Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława CzechaKoryncka 33
SP 216Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 Klonowego LiściaWolna 36/38
SP 204Szkoła Podstawowa Nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Bajkowa 17/21
SP 195Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia Króla Maciusia 5
SP 109Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów ChłopskichPrzygodna 2
SP 353Szkoła Podstawowa nr 353 im "Wielkich Odkrywców"Cieplarniana 23
SP 173Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników PolskichTrakt Brzeski 18
SP 171Szkoła Podstawowa nr 171 im.Stanisława Staszica Armii Krajowej 39
SP 169SZKOŁA PODSTAWOWA NR 169 IM. ORŁA BIAŁEGO Uprawna 9/17
SP 104Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja nr 104Przyczółkowa 27
SP 358Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana ZamoyskiegoŚw. Urszuli Ledóchowskiej 10
SP 261Szkoła Podstawowa nr 261 im.Stanisława Kostki Potockiego (Zespół Szkół nr 79) Wiertnicza 26
SP 300Szkoła Podstawowa nr 300 im Wandy RutkiewiczGubinowska 28/30
SP 359Szkoła Podstawowa Nr 359 przy Zespole Szkół Nr 17Promienista 12 a
SP 227Szkoła Podstawowa nr 227 im. Kpt. Lucyny HertzAstronautów 17
SP 88Szkoła Podstawowa nr 88 im.Gabriela NarutowiczaRadarowa 4b
SP 66Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego Przepiórki 16/18
SP 166Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i WiguryŻytnia 40
npbl SP 71Waldorfska Szkoła Podstawowa nr 71Wolność 2a
SP 132Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora PetőfiegoGrabowska 1
SPI 317Szkioła Podstawowa Integracyjna nr 317 im. Edmunda BojanowskiegoDeotymy 37
SP 386Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa PiłsudskiegoGrenady 16
SP 63Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy CzarnegoPłocka 30
SP 351Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława PrusaJana Olbrachta 48/56
SP 139Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej nr 139 Syreny 5/7
SP 238 Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo BotewaRedutowa 37
SP 92Szkoła Podstawowa nr 92 im.Jana BrzechwyPrzasnyska 18a
SP 68Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura OppmanaOr-Ota 5
SP 65Szkoła Podstawowa nr 65 im.Władysława Orkana Mścisławska 1
NSP im. JP IINiepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła IIModlińska 105a
SP SękocinSzkoła Podstawowa im Wł.Potockiego w SękocinieWierzbowa 5