Warszawa do (O)koła!

opublikowany: 02 czerwca 2015 15:47, Tamas Dombi

Niedzielę, 14 czerwca, możecie spędzić pod znakiem dobrej zabawy. Właśnie wtedy planujemy grę miejską, która zaangażuje miłośników jednośladów do aktywnej rywalizacji. Uczestnicy będą mogli wykazać się dobrą znajomością miasta i jego historii, umiejętnością rozwiązywania zagadek, a także wiedzą dotyczącą rowerów.

Plakat gry miejskiej Warszawa do (O)koła!
fot. ZTM

Zadaniem uczestników będzie poruszanie się rowerem po Warszawie, odgadywanie kolejnych lokalizacji i rozwiązanie zagadek umieszczonych w punktach w całym mieście. Wymagana będzie więc dobra znajomość miasta, umiejętność gry zespołowej, pomysłowość oraz wiedza dotycząca roweru, jego historii i budowy. Celem gry jest wykonanie wszystkich zadań znajdujących się na trasie oraz uzyskanie jak największej liczby punktów.

Aby wziąć udział w grze, należy zebrać drużynę i zarejestrować ją na stronie: www.warszawa-do-okola.evenea.pl/ . Rejestrację zamykamy 11 czerwca o godzinie 18:00 lub wcześniej. Nie warto  więc czekać do końca, gdyż ilość uczestników zabawy jest ograniczona i o uczestnictwie w grze decyduje kolejność zgłoszeń.

Rowerowa gra miejska rozpocznie się 14 czerwca o godzinie 15.00 na placu przed Pałacem Kultury i Nauki od strony ulicy Świętokrzyskiej. Wszystkich uczestników prosimy o przybycie na miejsce punktualnie o godzinie 14.30 w celu potwierdzenia swojego udziału i odebrania identyfikatorów oraz kart gry. Gra będzie trwała około 3 godzin i zakończy się w miejscu, które uczestnicy poznają dopiero w trakcie zabawy. Choć większość lokalizacji oraz zadań pozostaje niewiadomą, jedno jest pewne  – na rowerzystów czeka wspaniała zabawa w wyjątkowym gronie! Grę wspierają Rowery Studenckie, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, Kino Praha i Centrum Handlowe Arkadia.

Wszystkie pozostałe ważne informacje znajdują się w regulaminie.

Do zobaczenia!

1. 1.
    Regulamin gry miejskiej
    (plik: REGULAMIN ROWEROWEJ GRY MIEJSKIEJ-1.pdf, rozmiar pliku: 113.55 KB)