Rowerowa Warszawa

Rowerowa Warszawa

European Cycling Challenge - już prawie połowa

opublikowany: 13 maja 2016 18:53, e.mantorska

Za nami już prawie połowa rywalizacji. Warszawa zajmuje silną trzecią pozycję. Nie spoczywamy na laurach i walczymy dalej. Zapraszamy do udziału w ECC wszystkich warszawskich rowerzystów!

European Cycling Challenge - już prawie połowa

Dla uporządkowania wrzucamy w jednym miejscu - garść odpowiedzi na często pojawiające się pytania:

  1. Wstępna instrukcja logowania jest we wcześniejszym wpisie
  2. Trasy można wgrywać z innych aplikacji (np. Endomondo, Strava) lub ręcznie. Można je uzupełnić wstecz – od początku maja (max 8 dziennie). Jeżeli zapomnieliście nagrać trasę – nic straconego. Nadal można ją dodać. Każdy km jest ważny! 
    Wgrywanie z innych aplikacji:
    Plik w formacie *.gpx należy wyeksportować z aplikacji, następnie na swoim koncie na http://cycling365.eu/ w "My tracks" jest możliwość wgrania tego pliku. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę! 
  3. Pamiętajcie o punkcie 9 regulaminu dotyczącym prędkości i długości tras. (tak, jedna trasa nie może przekroczyć 35km).
  4. Dla korzystających z aplikacji Cycling365 – trasy są przesyłane na serwer po wyłączeniu aplikacji. Aplikacja nie może ciągle chodzić w tle. Należy też mieć podłączenie do internetu.
  5. Do głównej tabeli rywalizacji liczą się tylko kilometry przejechane w granicach Warszawy.

Nie poddawajmy się elektronice, tylko dorzucajmy kilometry dla Warszawy! Mamy  trochę do nadrobienia aby przegonić Wrocław! ;-)