Rowerowa Warszawa

Rowerowa Warszawa

Rowerowy Maj 2017 [WYNIKI]

opublikowany: 10 czerwca 2017 20:23, m.gorecki

Rowerowy Maj już za nami. Liczby mamy doprawdy imponujące. Dziś z dumą oficjalnie je prezentujemy. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Szkoła Podstawowa nr 352, drugie miejsce należy do Szkoły Podstawowej nr 209 im. Hanki Ordonówny a trzecie do Szkoły Podstawowej nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego.

Rowerowy Maj 2017 [WYNIKI]

 

43 tysiące uczniów w 83 szkołach ze wszystkich 18 dzielnic Warszawy dzielnie rywalizowało w Rowerowym Maju.

Było 78,46 % aktywnych uczestników, czyli takich którzy wzięli udział w akcji co najmniej jeden raz. To znaczy, że czynny udział wzięło 34 744 dzieci.

Frekwencja "rowerowa" za cały Maj, wynosiła 46,66% czyli jaki procent wszystkich dojazdów uczniów do warszawskich szkół biorących udział w Rowerowym Maju odbył się w sposób zgodny z akcją tj. rowerem, na rolkach etc.

838 872 dojazdów rowerem, na rolkach etc. do szkół

2489 osób ze 100% frekwencją, czyli takich które przyjechały na rowerze,rolkach etc. każdego dnia szkolnego w maju!

271 klas może pochwalić się 100% aktywnością, co oznacza, że w każdej takiej klasie wszyscy uczniowie chociaż raz wzięli udział w akcji

 

 

 

* kolorem szary została zaznaczona najlepsza szkoła w danej dzielnicy.

Miejsce
Nazwa szkoły
Dzielnica
Aktywni uczestnicyFrekwencja rowerowa
Najlepsza klasa
Liczba uczniów, którzy co najmniej raz przyjechali na rowerzeSuma aktywnych dojazdów
78,47%47,05%34757839152
1Szkoła Podstawowa nr 352BIELANY94,77%70,45%Klasa 4C39911864
2Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki OrdonównyBIELANY93,30%70,04%Klasa 4B65419638
3Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana ChrościckiegoWŁOCHY92,50%68,23%Klasa 2B46913838
4Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana RudnickiegoURSYNÓW91,98%66,35%Klasa 4A41311916
5Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEFPRAGA POŁUDNIE91,63%63,80%Klasa 3C61317072
6Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława MolskiegoURSYNÓW90,38%63,60%Klasa 2E103329076
7Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli MistralOCHOTA78,60%62,67%Klasa 3D36011482
8Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego NauczaniaURSYNÓW84,72%62,56%Klasa 1C58217192
9Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania WarszawskiegoMOKOTÓW90,83%62,39%Klasa 2B40611156
10Szkoła Podstawowa nr 351WOLA87,28%61,33%Klasa 4A2476942
11Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana BrzechwyŻOLIBORZ87,89%60,36%Klasa 3C56615550
12Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich OdkrywcówURSYNÓW89,63%59,44%Klasa 3B3118250
13Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców BudziszyńskichMOKOTÓW77,39%58,98%Klasa 2B2196676
14Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii KannURSYNÓW88,66%58,85%Klasa 2D60215984
15Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy CzarnegoWOLA81,86%58,05%Klasa 4B37910750
16Szkoła podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa OświatowegoURSYNÓW95,79%57,85%Klasa 2B2054952
17Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława JachowiczaWAWER83,21%57,31%Klasa 2C3379284
18Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony HalikaURSYNÓW87,14%56,05%Klasa 4A76619706
19Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców"WESOŁA87,19%56,07%Klasa 4E64016462
20Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa HorstaWAWER84,52%54,41%Klasa 3A2737030
21Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła IIBEMOWO84,55%53,85%Klasa 4E85421756
22Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny MarusarzównyOCHOTA99,44%53,75%Klasa 1C53111480
23Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura OppmanaŻOLIBORZ78,57%53,52%Klasa 1C3198692
24Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii KownackiejBIELANY81,36%53,49%Klasa 4A64616990
25Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców ŚląskichŚRÓDMIEŚCIE81,04%52,23%Klasa 6C3428816
26Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka"PRAGA POŁUDNIE82,39%51,77%Klasa 3D52413170
27Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r.PRAGA PÓŁNOC80,11%51,62%Klasa 2F43911316
28Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego KraszewskiegoMOKOTÓW79,37%51,40%Klasa 0B2777176
29Szkoła Podstawowa nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława ReymontaTARGÓWEK82,80%51,31%Klasa 2A44310980
30Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza PiramowiczaOCHOTA77,17%50,72%Klasa 2/22947730
31Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników PolskichWESOŁA82,35%50,67%Klasa 3A44811026
32Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317WOLA80,85%50,66%Klasa 2A1904762
33Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona KruczkowskiegoOCHOTA87,75%49,98%Klasa 2B2225058
34Szkoła Podstawowa im. św. FranciszkaMOKOTÓW82,87%49,65%Klasa 6A1794290
35Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana ŁukasińskiegoTARGÓWEK78,35%49,63%Klasa 3F54313758
36Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców KresowychWAWER82,10%49,39%Klasa 1B3217724
37Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja RatajaWILANÓW80,16%49,17%Klasa 2A1984858
38Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława CzechaWAWER78,57%48,52%Klasa 3C3638966
39Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów WarszawyURSUS75,06%47,61%Klasa 4F68017254
40Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela NarutowiczaWŁOCHY79,18%47,52%Klasa 3C3698858
41Szkoła Podstawowa nr 261 im. St. Kostki PotockiegoWILANÓW82,60%47,51%Klasa 5A47010814
42Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów ChłopskichWAWER81,97%47,36%Klasa 3E55012712
43Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana CzarnieckiegoBIELANY82,91%47,21%Klasa 4K4229612
44Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa NiećkiWAWER80,63%46,73%Klasa 2D3337720
45Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda SzymańskiegoOCHOTA89,20%46,53%Klasa 5A3557408
46Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii KonopnickiejŚRÓDMIEŚCIE79,05%45,36%Klasa 2C3818746
47Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba JasińskiegoPRAGA PÓŁNOC73,37%45,06%Klasa 2G58414348
48Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sandora PetofiegoWOLA84,28%44,91%Klasa 2A3868228
49Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława StaszicaŚRÓDMIEŚCIE78,62%44,91%Klasa 3C2285210
50Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana TwardowskiegoBEMOWO77,13%44,83%Klasa 4A45210508
51Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława OrkanaŻOLIBORZ80,81%44,61%Klasa 4P63614044
52Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich OlimpijczykówURSYNÓW84,45%44,21%Klasa 2A75515810
53Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego WróblewskiegoBEMOWO75,35%44,10%Klasa 4A43410160
54Szkoła Podstawowa nr 321BEMOWO73,05%43,95%Klasa 2F75918264
55Szkoła Podstawowa nr 355BIAŁOŁĘKA81,51%43,50%Klasa 4A85118164
56Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy RutkiewiczWILANÓW77,78%43,28%Klasa 4A50411218
57Szkoła Podstawowa nr 301 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Zygmunta BerlingaBEMOWO78,14%43,05%Klasa 5D62213706
58Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda StrzeleckiegoBIAŁOŁĘKA74,61%42,90%Klasa 3E67315478
59Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie"REMBERTÓW76,84%42,25%Klasa 3A69015176
60Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława StaszicaWESOŁA76,47%41,67%Klasa 2A2735950
61Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina SzanceraTARGÓWEK76,44%41,43%Klasa 2E62313506
62Szkoła Podstawowa nr 69MOKOTÓW72,34%40,54%Klasa 4C3878676
63Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora GomulickiegoPRAGA POŁUDNIE78,15%40,07%Klasa 4C4479168
64Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito JuarezaMOKOTÓW71,35%39,50%Klasa 2C4119100
65Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia IWAWER69,19%38,63%Klasa 3A2926520
66Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud MontgomeryMOKOTÓW64,44%38,38%Klasa 2F3197600
67Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny KosmowskiejURSYNÓW86,89%38,54%Klasa 2A3586352
68Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów PawiakaŚRÓDMIEŚCIE59,65%38,07%Klasa 3A2416152
69Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana PrzybosiaOCHOTA67,40%37,42%Klasa 5B3066796
70Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STOBIELANY68,63%36,63%Klasa 6B1052242
71Szkoła Podstawowa nr 227 im. Kapitana Lucyny HertzWŁOCHY76,61%36,26%Klasa 1A1673162
72Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945MOKOTÓW67,12%35,06%Klasa 3B3437166
73Bednarska Szkoła PodstawowaŚRÓDMIEŚCIE78,44%34,13%Klasa 2B1712976
74Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana StarzyńskiegoPRAGA POŁUDNIE68,33%33,22%Klasa 0A4929568
75Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila NorwidaPRAGA POŁUDNIE67,87%32,77%Klasa 1A4127956
76Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza GajcegoTARGÓWEK61,11%29,56%Klasa 1B771490
77Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów WołyńskichWAWER63,78%29,32%Klasa 3B3987318
78Szkoła Podstawowa nr 254 im. Generała Franciszka ŻymirskiegoREMBERTÓW67,59%27,45%Klasa 3B2433786
79Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła BiałegoWILANÓW64,29%25,04%Klasa 5B2433786
80Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury DziecięcejBEMOWO35,31%21,67%Klasa 4F3458470
81Szkoła Podstawowa Nr 115
im. Wandy Turowskiej
MOKOTÓW62,23%18,59%Klasa 3A2623130
82Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I StopniaREMBERTÓW43,61%18,31%Klasa 4c58974
83Szkoła Przyszłości
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
BIAŁOŁĘKA58,67%13,53%Klasa 4A44406